Bílý plechový hrnek Sass & Belle Carry On Camping

Bílý plechový hrnek Sass  & Belle Carry On Camping

Na festivaly, do kempu nebo k moři, jedině se stylovým plecháčem.Londýnská značka Sass & Belle je synonymem kreativity, která doplní váš každodenní život pravidelnými úsměvy.Materiál: plechRozměry: 8 x 9 cmZOOT TIP: Jste-li často na plech, pak je právě plech ideálním materiálem pro vaše drinky. Hrnek je ještě nerozbitnější, než kdyby ho vyrobili soudruzi z Polské lidové republiky.

Kód zboží: 102546

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, hrnek, jaro, léto, na kemp

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílý plechový hrnek Sass & Belle Carry On Camping" je Sass & Belle. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Sass & Belle, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : plech

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 61 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 239 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílý plechový hrnek Sass  & Belle Carry On Camping - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, hrnek,  jaro,  léto,  na kemp
Bílý plechový hrnek Sass & Belle Carry On Camping
Podobné módní zboží