Bílý plechový hrnek Sass & Belle Friends Are The Family You Choose

Bílý plechový hrnek Sass  & Belle Friends Are The Family You Choose

Na festivaly, do kempu nebo k moři, jedině se stylovým plecháčem.Londýnská značka Sass & Belle je synonymem kreativity, která doplní váš každodenní život pravidelnými úsměvy.Materiál: PlechRozměry: 8 x 9 cmZOOT TIP: Jste-li často na plech, pak je právě plech ideálním materiálem pro vaše drinky. Hrnek je ještě nerozbitnější, než kdyby ho vyrobili soudruzi z Polské lidové republiky.

Kód zboží: 102558

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, festival, hrnek, léto, ple

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílý plechový hrnek Sass & Belle Friends Are The Family You Choose" je Sass & Belle. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Sass & Belle, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : Plech

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 43 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 239 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílý plechový hrnek Sass  & Belle Friends Are The Family You Choose - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, festival,  hrnek,  léto,  ple
Bílý plechový hrnek Sass & Belle Friends Are The Family You Choose
Podobné módní zboží