Bílý plechový hrnek Sass &Belle Dad You Are Awesome

Bílý plechový hrnek Sass &Belle Dad You Are Awesome

Kde bychom byli bez našich rodičů?Kdyby nás nezplodili, tak nikde. A už jen za to bychom jim měli být vděční.Táta je jen jeden a připomínat mu, že je skvělý je samozřejmé jako každodenní jídlo. Udělejte to fikaně s novým plechovým hrnkem Sass&Belle. Při každém čaji nebo kávě si na vás vzpomene. A to je k nezaplacení.Materiál: plechRozměry: 8 x 9 cmHrnek myjte ručně. Nevkládat do myčky a mikrovlnné trouby!

Kód zboží: 120588

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, čaj, hrnek, káva, pití,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílý plechový hrnek Sass &Belle Dad You Are Awesome" je Sass & Belle. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Sass & Belle, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? plech

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 60 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 239 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílý plechový hrnek Sass &Belle Dad You Are Awesome - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, čaj,  hrnek,  káva,  pití,
Bílý plechový hrnek Sass &Belle Dad You Are Awesome
Podobné módní zboží