Bílý vázací motýlek Krispol Store Bostonský teriér

Bílý vázací motýlek Krispol Store Bostonský teriér

Fred Astaire, Humphrey Bogart, či Marek Eben.A co přesně tyto muže spojuje? Všichni jsou jedineční umělci, ale také mají slabost pro motýlky. A v tom je jejich síla. Motýlky zdobí krky především seběvědomým mužům se silnou osobností. Jste jeden z nich?Motýlek švihácky doplní formální i elegantní outfit. Hodí se rozhodně pro společenské události, ale proč ho nenosit i ve všední dny? Nebojte se a vystupte z řady!Českou značku Krispol Store založili dva kamarádi Kristián P. a Tomáš M. Specializují se na handmade výrobu designových pánských motýlků a doplňků v limitovaných edicích a z vlastních autorských látek.Materiál: 100% bavlnaPraní: v ruceA že je těžké motýlka uvázat? Nebojte, k motýlku dostanete tištěný návod a pro jistotu přikládáme ještě videonávod:

Kód zboží: 95920

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, kravaty,, elegantní, jaro, kultura,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílý vázací motýlek Krispol Store Bostonský teriér" je Krispol Store. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Krispol Store, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 76 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 589 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílý vázací motýlek Krispol Store Bostonský teriér - MUŽI, Doplňky, kravaty,, elegantní,  jaro,  kultura,
Bílý vázací motýlek Krispol Store Bostonský teriér
Podobné módní zboží