Černá džínová bunda se sepraným efektem Mama.licious Sanne

Černá džínová bunda se sepraným efektem Mama.licious Sanne

Pro maminky, které si chtějí udržet styl!S bříškem nebo bez. Každá žena chce udělat dojem. S černou džínovou bundou od  Mama.licious vám to bude nejen slušet, ale budete se také cítit skvěle.Mama.licious je dánská značka těhotenské módy. Motto této značky je že, každá žena má mít možnost oblékat se krásně, ať už má bříško nebo ne.Zootí tip: kupte si takovou velikost, na kterou jste normálně zvyklá - triko je totiž uzpůsobená bříšku.

Kód zboží: 75757

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Bundy, kabáty, saka, bundy,, černá, džínová, džínová bunda ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá džínová bunda se sepraným efektem Mama.licious Sanne" je Mama.licious. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Mama.licious, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 118 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 419 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá džínová bunda se sepraným efektem Mama.licious Sanne - ŽENY, Bundy, kabáty, saka, bundy,, černá,  džínová,  džínová bunda ,
Černá džínová bunda se sepraným efektem Mama.licious Sanne
Podobné módní zboží