Černá kabelka Matt & Nat Velo

Černá kabelka Matt  & Nat Velo

Co se stane, když zkombinujete slova příroda a materiál, Material and Nature? Matt & Nat!Snad každá dáma by si přála univerzální kabelku, kterou by mohla kombinovat s různými outfity, nosit ji při různých příležitostech a k tomu s dobrým pocitem nad minimálním znečištěním přírody.To vám může hravě splnit tahle šikovná menší kabelka od kanadské značky Matt & Nat, která se ve jménu hesla "Live beautifully" inspiruje přírodou a je ohleduplná v každém slova smyslu.Kabelka je menší, černá a krásně hladká. Uvnitř skrývá dvě praktické kapsičky. Můžete si ji nosit buď v ruce, nebo upevnit na odepínací nastavovací popruh. Ten doplňuje ještě další odepínací popruh, který si jen tak obmotáte kolem zápěstí a hned tím dodáte kabelce "psaníčkovitý" nádech. Zapíná se na praktický cvoček na přední straně.Její podšívka je navíc vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví, což vám může dodat vskutku dobrý pocit.Materiál: taška - 100 % PVCpodšívka - 100 % recyklované plastové lahveRozměry:kabelka - 20 x 26 x 1 cmpopruh - cca 110 cm

Kód zboží: 69099

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá kabelka Matt & Nat Velo" je Matt & Nat. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matt & Nat, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? and Nature? Matt & Nat!

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 459 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá kabelka Matt  & Nat Velo - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, |,
Černá kabelka Matt & Nat Velo
Podobné módní zboží