Černá kabelka s proplétáním Gionni Ashley

Černá kabelka s proplétáním Gionni Ashley

Zapleťte se! Značka Gionni tluče italským srdcem, které je výrazné, lesklé, sexy a plné ženskosti.Černá lesklá kabelka sází na zdobné detaily, které máme tak rády. Horní lem je kompletně propletený šňůrkou na stahování se zlatě okovanými konci. Když vás přestane bavit nosit kabelku v ruce, můžete připnout dlouhý, nastavitelný popruh. Zpevněné dno je fixované i zlatými cvočky. Na rubové straně najdete praktickou kapsu na zip.  Po otevření na vás vykoukne divoká leopardí vystýlka s odděleným patrem a dvěma kapsami na cennost.

Materiál: syntetika, kov

Rozměry:  34 x 13 cm délka ucha - 44 cmmax. délka popruhu - 125 cm

Kód zboží: 53676

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá kabelka s proplétáním Gionni Ashley" je Gionni. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gionni, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : syntetika, kov Rozměry:  34 x 13 cm , délka ucha - 44 cm, max. délka popruhu - 125 cm Kód zboží: 53676 Obj

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 110 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 469 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá kabelka s proplétáním Gionni Ashley - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, |,
Černá kabelka s proplétáním Gionni Ashley
Podobné módní zboží