Černá kabelka se zlatými řetězy Milan Fashion

Černá kabelka se zlatými řetězy Milan Fashion

Troška okázalosti nikdy neuškodí.

Kabelka v elegantně jednoduchém designu s působivými zlatými (bohužel ne pravými, ale i tak) řetězy se zapíná na zip, uvnitř má 2 sekce oddělené velkou přihrádkou na zip, 1 menší kapsu na zip a přihrádky na mobil a peněženku. Na zadní straně je pak ještě 1 kapsa na zip.

Kabelka má odepínatelný popruh, takže ji můžete nosit v ruce i přes rameno, a když ji nebudete zapínat, vejdou se vám do ní i dokumenty o velikosti A4.

Rozměry: cca 36 x 28 x 11 cm

Materiál: syntetika

Kód zboží: 54872

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, kabelka do ruky, kabelka do ruky i přes rameno, kabelka na zip,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá kabelka se zlatými řetězy Milan Fashion" je Milan Fashion. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Milan Fashion, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : syntetika Kód zboží: 54872 Objevte více jaro

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 82 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá kabelka se zlatými řetězy Milan Fashion - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, kabelka do ruky,  kabelka do ruky i přes rameno,  kabelka na zip,
Černá kabelka se zlatými řetězy Milan Fashion
Podobné módní zboží