Černá kravata CYBwear Charging

Černá kravata CYBwear Charging

Značka CYBwear vyrábí oblečení a doplňky pro muzikanty, tanečníky, pařmeny, zkrátka pro všechny, kteří žijí hudbou a chtějí, aby díky hudbě ožilo i jejich oblečení. Tohle oblečení se totiž rozsvěcí a bliká do rytmu hudby. Jak to celé funguje? Na kravatě CYBwear je našitý ultra tenký, vysoce flexibilní grafický panel, k němuž vede napájecí jednotka, která je z vnitřní strany přichycená gumičkou. Napájecí jednotka pojímá 2 AAA baterie, má ON/OFF vypínač a malý vestavěný mikrofon, který přijímá zvuky a jednotka tak může vysílat signál, jakým způsobem se bude grafický panel rozsvěcet. U mikrofonu je možné také nastavit jeho citlivost, tedy jestli bude panel reagovat na hlasitější nebo jemnější zvuky. Baterie vydrží 15-20 hodin. Kravata se nezavazuje, ale má nastavitelné zapínání na háček. Rozměry: délka kravaty - 54 cm šířka v nejširší části - 8 cm Jak produkty značky CYBwear fungují v praxi, můžete vidět na tomto videu:

Kód zboží: 61527

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, kravaty,, černá, elegantní, jaro, kr

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá kravata CYBwear Charging" je CYBwear. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky CYBwear, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 76 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá kravata CYBwear Charging - MUŽI, Doplňky, kravaty,, černá,  elegantní,  jaro,  kr
Černá kravata CYBwear Charging
Podobné módní zboží