Černá pánská košile Volcom Weirdoh Oxford

Černá pánská košile Volcom Weirdoh Oxford

Kdykoli se budete potřebovat trochu "hodit do gala." Stylově.

Košile má užší střih, takže na těle vypadá líp. A díky asymetrickému lemu na zádech sofistikovaně vystupuje z řady, takže do "slušňáčka" budete mít rozhodně daleko.

Materiál - 100% bavlna

Praní - 40°C

Ke košili dostanete ještě 2 náhradní knoflíky, takže až se jednou nějaká vaše dychtivá fanynka nebude obtěžovat s rozepínáním, žádný problém, máte je v záloze (maminka to přišije).

Kód zboží: 47745

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Košile, neformální,, bavlněná košile, jaro, podzim,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá pánská košile Volcom Weirdoh Oxford" je Volcom. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Volcom, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , - 100% bavlna Praní, - 40°C Ke košili dostanete ještě 2 náhradní knoflíky, takže až se jednou nějaká vaše dychtivá fanynka nebude obtěžovat s rozepínáním, žádný problém, máte je

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 83 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 379 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá pánská košile Volcom Weirdoh Oxford - MUŽI, Košile, neformální,, bavlněná košile,  jaro,  podzim,
Černá pánská košile Volcom Weirdoh Oxford
Podobné módní zboží