Černá peněženka Matt & Nat Duplex

Černá peněženka Matt  & Nat Duplex

Co se stane, když zkombinujete slova příroda a materiál, Material and Nature? Matt & Nat!Tahle černá peněženka vás jistě nadchne dámy. Hravě do ní schováte veškeré svoje úspory a doklady, a k tomu s dobrým pocitem nad minimálním znečištěním přírody.Kanadská značka Matt & Nat se ve totiž jménu hesla"Live beautifully" inspiruje přírodou a je ohleduplná v každém slova smyslu.Peněženka je prostorná a příjemná na dotyk. Zapíná se zepředu na cvoček, pod kterým najdete místo na karty, vizitky apod. Vedle toho je také zapínací na zip, ve kterém najdete spoustu dalšího prostoru. Podšívka je k tomu vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví, což vám může dodat vskutku dobrý pocit.Materiál: taška - 100% PVCpodšívka - 100% recyklované plastové lahveRozměry: 12 x 12 x 4 cm

Kód zboží: 68985

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá peněženka Matt & Nat Duplex" je Matt & Nat. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matt & Nat, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? and Nature? Matt & Nat!

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 42 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 459 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá peněženka Matt  & Nat Duplex - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, |,
Černá peněženka Matt & Nat Duplex
Podobné módní zboží