Černá šála s růžovo-béžovými pruhy Little Marcel Egli

Černá šála s růžovo-béžovými pruhy Little Marcel Egli

Vyhrajte si s barvami! 

Zimní období nemá rád snad nikdo z nás. My z města zažijeme maximálně nějakou žlutou břečku a sněhodéšť. Brrrr. Ale mnohem lépe se nám to bude překonávat s novou barevnou kolekcí francouzských odborníků na barvy Little Marcel.Černá šála má barevné pruhy - červené, růžové, béžové, žluté, vínové a oranžové. Je vyrobena z příjemného měkoučkého hřejivého materiálu. Díky ruční výrobě je každý kousek originál.ZOOTí tip: Doplňte čepicí a rukavicemi ze stejné kolekce.

Materiál: 100% akryl

Rozměry: 166 x 25 cm

Praní: 30°C

Kód zboží: 53236

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, šátky, šály,, | Pruhovaná, | Zelená, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá šála s růžovo-béžovými pruhy Little Marcel Egli" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% akryl Rozměry166 x 25 cm Praní30°C Kód zboží: 53236 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 98 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá šála s růžovo-béžovými pruhy Little Marcel Egli - ŽENY, Doplňky, šátky, šály,, | Pruhovaná,  | Zelená,  |,
Černá šála s růžovo-béžovými pruhy Little Marcel Egli
Podobné módní zboží