Černá taška přes rameno Herschel Pier

Černá taška přes rameno Herschel Pier

Padne do ruky i do oka.

Praktický kousek z dílny Herschel s jednoduchým designem přijde vhod hlavně v městském prostředí. Dejte sbohem síťovkám a igelitkám. Váš nákup se může pyšně nést v kvalitní a estetické tašce!

Tento tote bag neboli tašku určenou na přenášení všech možných i nemožných předmětů můžete nést za klasická ucha nebo si ulehčit připínacím pásem přes rameno. Třešničkou na dortu je stylová vnitřní podšívka, která obsahuje jednu hlavní a jednu postranní kapsu.

Rozměry: 40 x 31 x 10 cm

Materiál: 100 % polyester

Kód zboží: 69887

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, originální, praktická, retro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá taška přes rameno Herschel Pier" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100 % polyester Kód zboží: 69887 Objevte více nákupní taška

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 111 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá taška přes rameno Herschel Pier - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, originální,  praktická,  retro,
Černá taška přes rameno Herschel Pier
Podobné módní zboží