Černá taška přes rameno Herschel Pop Quiz Messenger

Černá taška přes rameno Herschel Pop Quiz Messenger

Konečně taška z které vás nebudou bolet záda!Ano to myslíme vážně. Pop Quiz Messenger nasadíte křížem, připnete přídavný boční popruh a můžete vyrazit.Taška díky takto důmyslnému upevnění nesklouzne a omezuje zatížení jedné strany těla. Za to vám po delším nošení poděkují především vaše záda.Na tašce Pop Quiz Messenger najdete celkem dvě kapsy.Do přední kapsy na zip uložíte věci co chcete mít po ruce. Tedy například mobil, peněženku, klíče, diář a tak dále.Hlavní kapsa je oddělena přepážkou až na 15" notebook. Jsou zde navíc tři praktické přihrádky na bocích.Herschel je v současné době jedním z nejúspěšnejších návrhářů a výrobců batohů, tašek, peněženek a dalších doplňků. Jejich ikonický nostalgický design a nepřeberné množství barevných kombinací a potisků, stoupá v oblibě každý den více a více.Materiál: 100% polyesterRozměry: 26 x 44 x 10 cmObjem: 12,5 litrů

Kód zboží: 114210

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, tašky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá taška přes rameno Herschel Pop Quiz Messenger" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 104 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá taška přes rameno Herschel Pop Quiz Messenger - MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, tašky,, |,
Černá taška přes rameno Herschel Pop Quiz Messenger
Podobné módní zboží