Černá velká elegantní kabelka LYDC

Černá velká elegantní kabelka LYDC

Spousta prostoru a lesk! Jste kosmopolitní žena, jejíž ruka byla stvořena nosit jen ty nejkrásnější kabelky. Je to váš úděl, a proto vybíráte s vytříbeným vkusem. Ideálně u britské značky LYDC.  Kabelka drží elegantní pevný tvar, který se neprověsí. Kromě prostoru uvnitř můžete ukládat své cennosti do ozdobné kapsičky na vnější straně. Pro nosení přes rameno značka přibalila odnímatelný popruh.Rozměry: 37 x 26 x 10 cmdélka ucha - 36 cmdélka odnímatelného popruhu - 100 cmSoučástí balení je i protipracovhý pytlík, který poslouží pro pohodlné a bezpečné uložení kabelky so skříně.

Kód zboží: 116709

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, dámské, jaro, kabelka, lét

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá velká elegantní kabelka LYDC" je LYDC. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky LYDC, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 75 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 349 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá velká elegantní kabelka LYDC - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, dámské,  jaro,  kabelka,  lét
Černá velká elegantní kabelka LYDC
Podobné módní zboží