Černá velká lesklá kabelka Gessy

Černá velká lesklá kabelka Gessy

Lesk k vám patří! Velká lakovaná kabelka je jako šitá pro moderní ženu, která na své cennosti potřebuje spoustu místa. Hravě do ní ukryjete magazín o formátu A4 a díky jejímu pevnému tvaru nehrozí, že se pokrčí. To vše v lesklém minimalistickém hávu, který můžete nekonečně kombinovat ke svým oblíbeným elegantním i džínovým outfitům.Zapínání je kromě zipu ozdobené štíhlou retro sponou ve zlaté barvě. Rozměry: 41 x 25 x 11 cmdélka ucha - 45 cmdélka odnímatelného popruhu - 115 cmSoučástí balení je i protiprachový pytlík, který poslouží pro pohodlné a bezpečné uložení kabelky so skříně.

Kód zboží: 116724

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, elegantní, jaro, kabelka,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černá velká lesklá kabelka Gessy" je Gessy. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gessy, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 95 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 089 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černá velká lesklá kabelka Gessy - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, elegantní,  jaro,  kabelka,
Černá velká lesklá kabelka Gessy
Podobné módní zboží