Černé dámské kožené boty s leopardím pruhem Tamaris

Černé dámské kožené boty s leopardím pruhem Tamaris

Německá oblíbená značka Tamaris oslnila především díky dostupným trendy kouskům, které jsou jak kvalitní, tak zároveň i šetrné k našim nožkám.Černé kožené "chelsea boots" jsou vystajlované leopardím pruhem na vnější straně. Mají lehce zakulacenou špičku, která nedělá velkou nohu, takže se nemusíte bát, že by ke skinny džínám nebo legínám vypadaly špatně - naopak! Na noze vypadají skvěle a navíc se i skvěle kombinují.Materiál:vnější - pravá kůževnitřní - textilpodrážla - syntetikaJakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 65856

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, kotníkové,, černá, černé boty, dámské,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé dámské kožené boty s leopardím pruhem Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - pravá kůže, vnitřní - textil, podrážla - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 46 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé dámské kožené boty s leopardím pruhem Tamaris - ŽENY, Boty, kotníkové,, černá,  černé boty,  dámské,
Černé dámské kožené boty s leopardím pruhem Tamaris
Podobné módní zboží