Černé dámské kožené kotníkové boty Tamaris

Černé dámské kožené kotníkové boty Tamaris

Německá oblíbená značka Tamaris oslnila především díky dostupným trendy kouskům, které jsou jak kvalitní, tak zároveň i  šetrné k našim nožkám. Černé kožené kotníkové boty jsou pro svůj unisexový vzhled nadčasovou a hlavně stylovou záležitostí. Ve velké oblibě je mají snad všechny světové modelky - nechte se u nich inspirovat, jak je kombinovat! My je milujeme se skinny džíny a obyčejným tričkem! Materiál: vnější - pravá kůže vnitřní - textil podrážka - syntetika Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 62631

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, kotníkové,, černá, černé boty, dámské,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé dámské kožené kotníkové boty Tamaris " je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - pravá kůže, vnitřní - textil, podrážka - syntetika, , Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnost

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 63 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé dámské kožené kotníkové boty Tamaris  - ŽENY, Boty, kotníkové,, černá,  černé boty,  dámské,
Černé dámské kožené kotníkové boty Tamaris
Podobné módní zboží