Černé dámské tričko ZOOT Originál Mindmatter

Černé dámské tričko ZOOT Originál Mindmatter

Vaše tělo zvládne cokoliv. Jediná omezení jsou v naší hlavě. Když se rozhodnete, tak to zvládnete. Možná ne zítra, ale zvládnete. Tričko z organické bavlny vám to bude připomínat, kdykoliv si jej oblečete. Jeho výroba proběhla za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation).Materiál: 100% organická bavlnaRozměry vel. M: délka - 65 cmšířka ramen - 55 cmPraní: 30 °C (nejlépe naruby)

Kód zboží: 107463

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, černá, dámské, jaro, kvali

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé dámské tričko ZOOT Originál Mindmatter" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 107 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé dámské tričko ZOOT Originál Mindmatter - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, černá,  dámské,  jaro,  kvali
Černé dámské tričko ZOOT Originál Mindmatter
Podobné módní zboží