Černé dámské vyšší boty Crocs Renny 2

Černé dámské vyšší boty Crocs Renny 2

Z bláta do louže? S přehledem!

Anatomicky tvarované extra pohodlné boty netřeba představovat. Jejich lehoučký, avšak pevný materiál zajistil těmhle gumovým botám místo v historii.

Černé kotníkové holiny Crocs Renny oceníte hlavně, až se budete brodit deštným pralesem nebo koneckonců kterékoliv roční období u nás. U těchto bot máte 100% jistotu, že nepromoknou a vaše nožky tak zůstanou bezpečně v suchu. Navíc kotníkové holínky jsou děsně trendy!

Materiál: syntetiky 

Výška boty: 23 cm

Boty Crocs si pořizujte ve stejné velikosti, na kterou jste zvyklí v evropském číslování. Při vybírání mějte také na paměti, že klasické modely Crocs (Classic, Baya, Crocband apod.) jsou navrženy tak, aby měla noha v botě vůli. Pokud máte poloviční velikost, doporučujeme objednat další celé číslo.

Kód zboží: 61269

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, Croc´s,, dámský, gumový, holínky, j

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé dámské vyšší boty Crocs Renny 2" je Crocs. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Crocs, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : syntetiky  Výška boty: 23 cm Boty Crocs si pořizujte ve stejné velikosti, na kterou jste zvyklí v evropském číslování. Při vybírání mějte také na paměti, že klasické modely Crocs (Classic

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 86 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé dámské vyšší boty Crocs Renny 2 - ŽENY, Boty, Croc´s,, dámský,  gumový,  holínky,  j
Černé dámské vyšší boty Crocs Renny 2
Podobné módní zboží