Černé kostkované šaty s dlouhým rukávem AX Paris

Černé kostkované šaty s dlouhým rukávem AX Paris

Ačkoliv značka AX Paris pochází z konzervativní Británie, nabízí zatraceně sexy kousky.Nebojí se hlubokých výstřihů, upnutých materiálů a krajky. Zkrátka smyslnost je baví.Hodná nebo provokativní. Zahalená, nezahalená. Dlouhý rukáv, krátká délka. Pokud se dnes nemůžete rozhodnout, čemu dát přednost, volte obojí.Volnější střih oceníte během horkých dní, černobílou kombinaci zase v momentě, kdy nemáte moc náladu na barvy.Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Rozměry pro velikost M:délka (od ramen) - 80 cm

Velikosti odpovídají klasickým evropským. Vzor na šatech se může kus od kusu mírně lišit.Praní: v ruce

Kód zboží: 93952

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Šaty, sukně, šaty,, černá, dámské, dlouhý rukáv,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé kostkované šaty s dlouhým rukávem AX Paris" je AX Paris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky AX Paris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 95% polyester, 5% elastan Rozměry pro velikost M:, délka (od ramen) - 80 cm Velikosti odpovídají klasickým evropským. Vzor na šatech se může kus od kusu mírně lišit.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 66 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé kostkované šaty s dlouhým rukávem AX Paris - ŽENY, Šaty, sukně, šaty,, černá,  dámské,  dlouhý rukáv,
Černé kostkované šaty s dlouhým rukávem AX Paris
Podobné módní zboží