Černé kožené boty s jemnou špičkou Tamaris

Černé kožené boty s jemnou špičkou Tamaris

Elegance nikdy nevyjde z módy!Kožené otevřené lodičky budou skvělým kouskem nejen k úzkým džínám.Materiál: vnější - pravá kůže, syntetikavnitřní - syntetika, textilpodrážka - syntetikaVýška podpatku: 7 cm

Německá značka Tamaris si získala svoji dlouholetou popularitu hlavně díky dostupným trendy kouskům, které jsou i kvalitní a šetrné k našim nožkám.

Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 49893

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, na podpatku,, dámské, elegantní, jaro, k

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé kožené boty s jemnou špičkou Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , vnější - pravá kůže, syntetika, vnitřní - syntetika, textil, podrážka - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 127 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé kožené boty s jemnou špičkou Tamaris - ŽENY, Boty, na podpatku,, dámské,  elegantní,  jaro,  k
Černé kožené boty s jemnou špičkou Tamaris
Podobné módní zboží