Černé lodičky na klínu Tamaris

Černé lodičky na klínu Tamaris

Pohodlí a elegance v jednom kroku!Černé lodičky ze syntetické kůže mají nízký klínek, který vám zajistí pohodlí po celou dobu, co jste na nohách.Značka Tamaris používá výhradně kvalitní materiály. Dbá na to, aby boty vypadaly nejen stylově, ale aby byly praktické a pro naše nohy pohodlné. Materiál: vnější: syntetikavnitřní: syntetika a textilpodrážka: syntetikaJakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 46173

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, na klínku,, dámské, elegantní, jaro, k

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé lodičky na klínu Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , vnější: syntetika, vnitřní: syntetika a textil, podrážka: syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 120 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé lodičky na klínu Tamaris - ŽENY, Boty, na klínku,, dámské,  elegantní,  jaro,  k
Černé lodičky na klínu Tamaris
Podobné módní zboží