Černé matné sluneční brýle Vero Moda Urban Chic

Černé matné sluneční brýle Vero Moda Urban Chic

Sluneční brýle jsou bezesporu nejvýraznějším doplňkem, který dá outfitu ten správný šmrnc. Sluneční brýle s černými sklíčky budou slušet každé ženě. Jsou v matném jednoduchém provedení.Brýle jsou v kategorii pro všeobecné použití, která znamená vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Vlastnosti:UV 400100% UV ochrana

Rozměry:šířka - 14,8 cmvýška - 5 cmdélka nožiček - 15 cmV souladu se směrnicí OOP 89/686/EHS a následujícími změnami a doplněními v souvislosti se základními bezpečnostními ustnoveními a podmínkami, vyžadovanými dokumenty EN ISO 12312-1:2013 a AN/NSZ 1067:2003ADMT.

Kód zboží: 79612

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské, jaro, léto, na ven

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé matné sluneční brýle Vero Moda Urban Chic" je Vero Moda. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vero Moda, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 50 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé matné sluneční brýle Vero Moda Urban Chic - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské,  jaro,  léto,  na ven
Černé matné sluneční brýle Vero Moda Urban Chic
Podobné módní zboží