Černé pánské hodinky z nerezové oceli Fossil

Černé pánské hodinky z nerezové oceli Fossil

Luxus ocejchovaný 30letou tradicí značky Fossil!Tyto analogové hodinky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, díky níž hodinky sice něco málo váží, ale zato působí bytelně. Ocelový pásek se zapíná dvojitou sponou, tzv. motýlkem, která je opatřena pojistkou proti samovolnému otevření.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 50 m, 5 ATM, 5 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, ani rychlá sprcha. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- stopky - hodinky mají vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 60 minutHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas. Celá tato paráda je zabalena v luxusní plechové krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 4,5 x 4,5 x 1 cmšířka pásku - 2 cmobvod - cca 20 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66384

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, elegantní, hodinky, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské hodinky z nerezové oceli Fossil" je Fossil. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Fossil, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 65 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 4 899 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské hodinky z nerezové oceli Fossil - MUŽI, Hodinky,, elegantní,  hodinky,  kvalitní,
Černé pánské hodinky z nerezové oceli Fossil
Podobné módní zboží