Černé pánské hodinky z nerezové oceli s koženým páskem Diesel

Černé pánské hodinky z nerezové oceli s koženým páskem Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Tyto analogové hodinky mají černý masivní ciferník s oranžovými detaily z kvalitní nerezové oceli a černý kožený pásek s 10 dírkami, skvěle tak padnou každému zápěstí. Ručičky a indexy jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která je na denním světle bílá a v noci září zelenkavou barvou.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 100 m, 10 ATM, 10 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, sprchování ani plavání na hladině. Nejsou ale vhodné pro potápění.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - aktuální datum najdete v hranatém ciferníku v místě, kde se obvykle nachází číslo 3. Nastavíte ho otočením korunky v prvním stupni vytažení.- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 60 minut- tachymetr - slouží v kombinaci se stopkami na určení rychlosti pohybuHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky na druhý stupeň a otočením na požadovaný čas. Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocel, pravá kůžeRozměry:ciferník - 5 x 5 x 1,2 cmšířka pásku - 2,3 cmdélka celková - 27 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66309

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, elegantní, hodinky, kožený,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské hodinky z nerezové oceli s koženým páskem Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel, pravá kůže

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 140 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské hodinky z nerezové oceli s koženým páskem Diesel - MUŽI, Hodinky,, elegantní,  hodinky,  kožený,
Černé pánské hodinky z nerezové oceli s koženým páskem Diesel
Podobné módní zboží