Černé pánské hodinky z nerezové oceli s lunetou Diesel

Černé pánské hodinky z nerezové oceli s lunetou Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Tyto analogové hodinky jsou vyrobeny z kvalitní černé nerezové oceli se speciálním PVD povlakem, který je vysoce tepluvzdorný a chrání hodinky před poškrábáním. Ocelový pásek se zapíná dvojitou sponou, tzv. motýlkem, která je opatřena pojistkou proti samovolnému otevření. Masivní ciferník je vyroben z kvalitní nerezové oceli, díky níž hodinky sice něco málo váží, ale působí bytelně.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 100 m, 10 ATM, 10 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, sprchování ani plavání na hladině. Nejsou ale vhodné pro potápění.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - aktuální datum najdete v hranatém ciferníku v místě, kde se obvykle nachází číslo 8. Nastavíte ho otočením korunky v prvním stupni vytažení.- luneta - obvodový kroužek s časovými údaji, který dříve hojně využívali hlavně potápěči. Dnes existuje mnoho alternativního využití, např.: zapamatování čísla v rozmezí 0 až 60, jako pomocník při počítání vypitých piv a nebo jako přednastavené stopky.- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 60 minutHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky na druhý stupeň a otočením na požadovaný čas.Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 5 x 5 x 1,2 cmvnitřní obvod - cca 20 cmšířka pásku - 2,3 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66342

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, elegantní, hodinky, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské hodinky z nerezové oceli s lunetou Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 143 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské hodinky z nerezové oceli s lunetou Diesel - MUŽI, Hodinky,, elegantní,  hodinky,  kvalitní,
Černé pánské hodinky z nerezové oceli s lunetou Diesel
Podobné módní zboží