Černé pánské kožené boty bugatti

Černé pánské kožené boty bugatti

Značka bugatti vznikla už v roce 1947 jako výrobce kvalitních pánských obleků. Za ty desítky let se sortiment této značky podstatně rozšířil, důraz kladený na kvalitu a eleganci si však stále drží. Černé zimní boty budou to pravé pro ty, kteří chtějí mít v zimě nohy v suchu a teple a zároveň nechtějí ztratit ani špetku ze svého stylu.Tyto boty mají sice zepředu šňěrování, ale abyste se nemusel v ranním spěchu zaobírat tkaničkami, jsou vybavené taky zipem z vnitřní strany. Zip ze strany vnější slouží jen pro dokreslení vaší drsné image.

Materiály: vrchní část - kůže vnitřní část - kůže, textil podrážka - syntetika

Kód zboží: 59717

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, na zimu,, černá, černé boty, kožené boty,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské kožené boty bugatti" je bugatti. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky bugatti, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? y:, vrchní část - kůže, vnitřní část - kůže, textil, podrážka - syntetika Kód zboží: 59717 Objevte víc

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 122 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské kožené boty bugatti - MUŽI, Boty, na zimu,, černá,  černé boty,  kožené boty,
Černé pánské kožené boty bugatti
Podobné módní zboží