Černé pánské kožené kotníkové boty Faguo Poplar

Černé pánské kožené kotníkové boty Faguo Poplar

Boty s velkým B i srdcem.  Masivní kožené kotníkové boty dokazují, jak dobře si umí francouzská značka Faguo pohrát s detaily a precizní krejčovinou. Originální design je ušitý z kvalitní kůže v kombinaci se zvýšenou pryžovou podrážkou. 

Na vnější straně je přišitý kokosový knoflík – trademark značky, díky kterému si tyhle boty nespletete s žádnými jinými. Je symbolem vysazeného stromu. Noste ho hrdě a šiřte poselství Faguo stromů dál.

Materiál: pravá kůže, bavlna, syntetika

Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Quality European Standards). 

Kód zboží: 56029

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, kotníkové,, černé, elegantní, kotníkové,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské kožené kotníkové boty Faguo Poplar" je Faguo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Faguo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : pravá kůže, bavlna, syntetika Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Qua

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 90 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské kožené kotníkové boty Faguo Poplar - MUŽI, Boty, kotníkové,, černé,  elegantní,  kotníkové,
Černé pánské kožené kotníkové boty Faguo Poplar
Podobné módní zboží