Černé pánské kožené tenisky Faguo Teak

Černé pánské kožené tenisky Faguo Teak

Kožené kotníkové boty z francouzské dílny Faguo vychází z kvalitních materiálů a precizního šití. Černá barva je oživená o vínový semiš, který dotahuje originální retro vzhled. Ve spojení s pevnou gumovou podrážkou je zaručeno, že s vámi boty vydrží několik úspěšných sezon. 

Na vnější straně je přišitý kokosový knoflík – trademark značky, díky kterému si tyhle boty nespletete s žádnými jinými. Je symbolem vysazeného stromu. Noste ho hrdě a šiřte poselství Faguo stromů dál.

Materiál: pravá kůže, textil, syntetika

Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Quality European Standards). 

Kód zboží: 56026

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, černé, elegantní, jaro, ko

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské kožené tenisky Faguo Teak" je Faguo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Faguo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : pravá kůže, textil, syntetika Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Qua

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 97 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské kožené tenisky Faguo Teak - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, černé,  elegantní,  jaro,  ko
Černé pánské kožené tenisky Faguo Teak
Podobné módní zboží