Černé pánské kožené tenisky Volcom Buzzard

Černé pánské kožené tenisky Volcom Buzzard

Geniální minimalismus.

Působivě promakaný design těchhle pohodlných kožených krásek zahrnuje i díry na tkaničky bez těch obvykle používaných kovových nýtů, což vypadá hodně dobře. A k tomu kvalitní vulkanizovaná podrážka jako bytelná podpěra vašich kroků na prkně i na chodníku.

Vychytávka: vnější strana má dvě vrstvy, mezi které se dá leccos schovat – když pomineme všechny úchylnosti, které nás hned napadly, dají se tam vsoukat třeba i peníze, což se hodí, když jedete lehce "unaveni" posledním metrem a chcete mít jistotu, že si budete mít za co koupit snídani.

Materiál - kůže - textil - guma

Kód zboží: 47779

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, kotníkové boty, kožené boty, kožené tenisky,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské kožené tenisky Volcom Buzzard" je Volcom. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Volcom, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , - kůže, - textil, - guma Kód zboží: 47779 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 81 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 379 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské kožené tenisky Volcom Buzzard - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, kotníkové boty,  kožené boty,  kožené tenisky,
Černé pánské kožené tenisky Volcom Buzzard
Podobné módní zboží