Černé pánské kožené zimní boty Faguo Alder

Černé pánské kožené zimní boty Faguo Alder

Jen si to představte - koupíte si něco kvalitního a stylového na sebe a navíc tím pomůžete přírodě.  Francouzská značka Faguo má úžasnou filozofii: jeden zakoupený pár bot = jeden vysazený strom! Boty jsou šité z černé hladké kůže. Díky vlněné stélce a vysoké gumové podrážce v nich budete před zimou krok napřed. Masivní podrážka ručí za to, že vás boty doprovodí po několik sezon. K pohodlné chůzi přispěje zpevněná pata. 

Na vnější straně je přišitý kokosový knoflík – trademark značky, díky kterému si tyhle boty nespletete s žádnými jinými. Je symbolem vysazeného stromu. Noste ho hrdě a šiřte poselství Faguo stromů dál.

Materiál:vrchní část - pravá kůže podrážka - syntetika

Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Quality European Standards). 

Kód zboží: 56034

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, na zimu,, černé, elegantní, kožené,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské kožené zimní boty Faguo Alder" je Faguo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Faguo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vrchní část - pravá kůže, podrážka - syntetika Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje E

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 81 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské kožené zimní boty Faguo Alder - MUŽI, Boty, na zimu,, černé,  elegantní,  kožené,
Černé pánské kožené zimní boty Faguo Alder
Podobné módní zboží