Černé pánské triko CYBwear Eq New

Černé pánské triko CYBwear Eq New

Značka CYBwear vyrábí oblečení a doplňky pro muzikanty, tanečníky, pařmeny, zkrátka pro všechny, kteří žijí hudbou a chtějí, aby díky hudbě ožilo i jejich oblečení. Tohle oblečení se totiž rozsvěcí a bliká do rytmu hudby. Jak to celé funguje? Na triku CYBwear je našitý ultra tenký, vysoce flexibilní grafický panel, k němuž vede napájecí jednotka, která je uložená v kapsičce z vnitřní strany. Napájecí jednotka pojímá 2 AAA baterie, má ON/OFF vypínač a malý vestavěný mikrofon, který přijímá zvuky a jednotka tak může vysílat signál, jakým způsobem se bude grafický panel rozsvěcet. U mikrofonu je možné také nastavit jeho citlivost, tedy jestli bude panel reagovat na hlasitější nebo jemnější zvuky. Baterie vydrží 15-20 hodin. Materiál: 100% bavlna Rozměry pro velikost L: délka - 73 cm šířka přes ramena - 53 cm Praní: Triko je možné prát v ruce poté, co odpojíte napájecí jednotku. Grafický panel je voděodolný, nicméně výrobce nedoporučuje ho ponořovat pod hladinu vody. Jak produkty značky CYBwear fungují v praxi, můžete vidět na tomto videu:

Kód zboží: 61449

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, černá, elegantní, jaro, kv

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské triko CYBwear Eq New" je CYBwear. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky CYBwear, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna, , Rozměry pro velikost L:, délka - 73 cm, šířka přes ramena - 53 cm, , PraníTriko je možné prát v ruce poté, co odpojíte napájecí jednotku. Graf

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 98 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské triko CYBwear Eq New - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, černá,  elegantní,  jaro,  kv
Černé pánské triko CYBwear Eq New
Podobné módní zboží