Černé pánské triko ZOOT Lokál Hip Hip Hooray

Černé pánské triko ZOOT Lokál Hip Hip Hooray

Hip, hip, hurá!Co oslavovat? No především sám sebe! Jste přece nejlepší! Vstal jste dnes z postele, natáhl si stejně barevný ponožky, udělal si vážně dobrý kafe! A když se za to nepochválíte sám... Však víte. Trošku zdravého narcismu ještě nikoho nezabilo.  Potisk je plastický a originálně lehce vystupuje z trika.Triko ZOOT Lokál bylo ušito za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation).Materiál: 100% organická bavlnaRozměry vel. L: délka - 73 cmPraní: 30 °C (nejlépe naruby)Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování.

Kód zboží: 110652

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, černé, fair wear, jaro, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské triko ZOOT Lokál Hip Hip Hooray" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 88 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské triko ZOOT Lokál Hip Hip Hooray - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, černé,  fair wear,  jaro,  lé
Černé pánské triko ZOOT Lokál Hip Hip Hooray
Podobné módní zboží