Černé pánské triko ZOOT Originál Jedu na rumu

Černé pánské triko ZOOT Originál Jedu na rumu

Aby vám tričko padlo jako ulité, doporučujeme koupit o číslo větší, než jste zvyklí. Pro případ nepřízně počasí, pro případ přízně počasí, pro špatnou náladu, pro dobrou náladu, prostě jen tak. Tak pro takové příležitosti má správný vodák vždy po ruce Rychlou Univerzální Medicínu, rozumějte RUM.  Je jasné, co pohání sílu nejedné kánoe. A pokud, to jasné není, řekněte to všem pomocí ZOOT Originál trika v černé barvě.Materiál: 100% organická bavlnaRozměry pro velikost L:šířka - 51 cmdélka - 72 cmPraní: 30 °CVyrobeno ve férových podmínkách!

Kód zboží: 114060

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro, léto, na vodu, pánsk

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé pánské triko ZOOT Originál Jedu na rumu" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 57 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé pánské triko ZOOT Originál Jedu na rumu - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro,  léto,  na vodu,  pánsk
Černé pánské triko ZOOT Originál Jedu na rumu
Podobné módní zboží