Černé punčocháče se srdíčky Gipsy Contrast Love Heart

Černé punčocháče se srdíčky Gipsy Contrast Love Heart

Srdcová královna!Punčocháče jako z Alenky v říši divů pro nás zhmotnila italská značka Gipsy, která má za sebou již 30 letou tradici výroby punčoch a punčocháčů.Punčocháče jsou posety černými srdíčky a v oblasti achillovy paty je na každé noze kontrastní červené srdíčko.Díky vyšší příměsi elastanu by měly bez problému padnout každé nožce.Materiál: 88% nylon, 12% elastanPraní: v ruceVelikost je univerzální a přizpůsobí se délce nohy v rozmezí 86 - 107 cm.

Kód zboží: 79315

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Punčochy, ponožky, punčochy a punčocháče,, dámské, elegantní, jaro, k

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé punčocháče se srdíčky Gipsy Contrast Love Heart" je Gipsy. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gipsy, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 88% nylon, 12% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 233 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé punčocháče se srdíčky Gipsy Contrast Love Heart - ŽENY, Punčochy, ponožky, punčochy a punčocháče,, dámské,  elegantní,  jaro,  k
Černé punčocháče se srdíčky Gipsy Contrast Love Heart
Podobné módní zboží