Černé semišové kotníkové boty Tamaris

Černé semišové kotníkové boty Tamaris

Německá značka Tamaris si získala svoji dlouholetou popularitu hlavně díky dostupným trendy kouskům, které jsou i kvalitní a šetrné k našim nožkám.

Těch tisíc mil, těch tisíc mil...Kožené boty se semišovým povrchem vás strhnou svou přírozenou stylovostí na první pohled. Při bližším pohledu oceníte spoustu detailů jako je prošívání, nebo módní stahování na kontíku. Boty patří ke kolekci Active, takže počítají s pohodlím i na dlouhé procházky.

Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).Materiál:vnější a vnitřní - kůže stélka - textilpodrážka - syntetikaVýška podpatku - 3 cm

Kód zboží: 50233

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, kotníkové,, černá, dámské, jaro, kotní

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé semišové kotníkové boty Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější a vnitřní - kůže , stélka - textil, podrážka - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 52 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé semišové kotníkové boty Tamaris - ŽENY, Boty, kotníkové,, černá,  dámské,  jaro,  kotní
Černé semišové kotníkové boty Tamaris
Podobné módní zboží