Černé semišové sluneční brýle Vero Moda Stellar

Černé semišové sluneční brýle Vero Moda Stellar

Sluneční brýle jsou bezesporu nejvýraznějším doplňkem, který dá outfitu ten správný šmrnc. Sluneční brýle s černými sklíčky budou slušet každé ženě. Jsou v černé barvě, která je ještě vylepšena semišovým designem.Brýle jsou v kategorii pro všeobecné použití, která znamená vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Vlastnosti:UV 400100% UV ochrana

Rozměry:šířka - 14,4 cmvýška - 4,4 cmdélka nožiček - 13,5 cmV souladu se směrnicí OOP 89/686/EHS a následujícími změnami a doplněními v souvislosti se základními bezpečnostními ustnoveními a podmínkami, vyžadovanými dokumenty EN ISO 12312-1:2013 a AN/NSZ 1067:2003ADMT.

Kód zboží: 80107

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské, dámské brýle, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé semišové sluneční brýle Vero Moda Stellar" je Vero Moda. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vero Moda, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 34 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé semišové sluneční brýle Vero Moda Stellar - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské,  dámské brýle,  jaro,
Černé semišové sluneční brýle Vero Moda Stellar
Podobné módní zboží