Černé zimní kožené boty s kožíškem Tamaris

Černé zimní kožené boty s kožíškem Tamaris

Německá oblíbená značka Tamaris oslnila především díky dostupným trendy kouskům, které jsou jak kvalitní, tak zároveň i  šetrné k našim nožkám.Boty, které mají STYL a navíc jsou funkční, takže výkyvy počasí vás můžou nechat opravdu v klidu.Povrch bot je z broušené kůže, vnitřek je ze zpracované ovčí vlny, která izoluje teplo. Jsou nepromokavé a zároveň prodyšné.Materiál: vnější - 100% kůževnitřní - textilpodrážka - syntetikaRozměry:výška - 21 cm

Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 50565

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, kotníkové,, černá, černé boty, dámské,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černé zimní kožené boty s kožíškem Tamaris " je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , vnější - 100% kůže, vnitřní - textil, podrážka - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 54 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černé zimní kožené boty s kožíškem Tamaris  - ŽENY, Boty, kotníkové,, černá,  černé boty,  dámské,
Černé zimní kožené boty s kožíškem Tamaris
Podobné módní zboží