Černo-bílá větší kabelka LYDC

Černo-bílá větší kabelka LYDC

Jste kosmopolitní žena, jejíž ruka byla stvořena nosit jen ty nejkrásnější kabelky.Je to váš úděl, a proto vybíráte s vytříbeným vkusem. Ideálně u britské značky LYDC. Kabelka drží elegantní pevný tvar, který se neprověsí. Kromě prostoru uvnitř můžete ukládat své cennosti i do dvou pater zvlášt po stranách. Pro moment, kdy vás přestane bavit nosit kabelku v ruce, značka přibalila odnímatelný popruh na rameno. Rozměry: 35 x 26 x 15 cmdélka ucha - 39 cmmax. délka popruhu - 115 cmMateriál: syntetikaSoučástí balení je i protipracovhý pytlík, který poslouží pro pohodlné a bezpečné uložení kabelky so skříně.

Kód zboží: 116706

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, černá, dámské, elegantní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černo-bílá větší kabelka LYDC" je LYDC. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky LYDC, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 73 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 349 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černo-bílá větší kabelka LYDC - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, černá,  dámské,  elegantní,
Černo-bílá větší kabelka LYDC
Podobné módní zboží