Černo-růžová větší kabelka LYDC

Černo-růžová větší kabelka LYDC

Nákup tam cpete, co se do ní vejde. K tomu v ní máte desky na pracovní schůzku, deštník, kosmetickou taštičku... no prostě celý váš svět. Na první pohled tak nevypadá, ale do téhle korálově růžové kabelky s černými postranními vsadky od LYDC se vejde kupa věcí. A největší devíza? Tou je tvar kabelky, který si udrží při jakékoli zátěži. Takže žádný trapas na ulici, až potkáte starou kamarádku ze základky, před kterou chcete vždy vypadat skvěle. Garantujeme, že nepozná, že uvnitř nesete šunku, rohlíky a pastu na zuby. Rozměry: kabelka - 32 x 32 x 11 cm délka uší - 40 cm A4 formát není pro tuhle kabelku žádný problém! Součástí balení je i protiprachový sáček. Ten má superschopnost ochránit vaši kabelku, v případě, že ji náhodou nemáte na rameni.

Kód zboží: 97537

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, dámská, jaro, kabelka, lét

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černo-růžová větší kabelka LYDC" je LYDC. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky LYDC, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 52 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 799 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černo-růžová větší kabelka LYDC - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, dámská,  jaro,  kabelka,  lét
Černo-růžová větší kabelka LYDC
Podobné módní zboží