Černo-zelená kabelka Anna Smith s ozdobnou klopou

Černo-zelená kabelka Anna Smith s ozdobnou klopou

Vzaly jste si na párty stylové psaníčko, ale teď chcete tancovat a potřebujete volné ruce? Není nic snazšího, než připnout řetízek a udělat si z psaníčka kabelku přes  rameno. Pevná kabelka má hlavní kapsu na zip a pak ještě přední a zadní kapsu na drobnosti.

Bude se vám také hodit, pokud s sebou nosíte iPad nebo netbook. Do kabelky se v pohodě vejde, ale hlavně bude chráněný díky pevným stěnám kabelky.

Rozměry: 31 x 23 x 4,5

Délka řetízku: 143 cm

Materiál: polyuretan 

Kód zboží: 41123

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, kabelka přes rameno, LYDC, malá,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černo-zelená kabelka Anna Smith s ozdobnou klopou " je Anna Smith. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Anna Smith, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : polyuretan  Kód zboží: 41123 Objevte více kabelka

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 75 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 799 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černo-zelená kabelka Anna Smith s ozdobnou klopou  - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, kabelka přes rameno,  LYDC,  malá,
Černo-zelená kabelka Anna Smith s ozdobnou klopou
Podobné módní zboží