Černý kožený pásek Jack & Jones Solario

Černý kožený pásek Jack  & Jones Solario

Pásek je základním stavebním kamenem každého pánského outfitu. Drží vše na svém místě a zároveň může být i zajímavým doplňkem. Základem je správně ho skladit se zbytkem outfitu.Černý kožený pásek dánské značky Jack & Jones je z nové kolekce Premium, která se specializuje především na kvalitní a elegantní kousky s důrazem na každičký detail.Pásek je vyrobený z pravé hovězí kůže, možná ho proto jednou předáte dalším generacím jako vzácné dědictví.Materiál: 100% hovězí kůžeRozměry pro velikost 95:délka - 100 cm (celý pásek bez přezky)délka k 3. dírce - 85 cmšířka - 3,2 cmČíslo velikosti udává délku pásku od přezky po prostřední dírku v cm.Mrkněte na cool reklamu s Christoferem Walkenem, který se propůjčil J&J Premium:

Kód zboží: 72652

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, pásky,, elegantní, jaro, kožený, k

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černý kožený pásek Jack & Jones Solario" je Jack & Jones . Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Jack & Jones , je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% hovězí kůže

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 84 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 659 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černý kožený pásek Jack  & Jones Solario - MUŽI, Doplňky, pásky,, elegantní,  jaro,  kožený,  k
Černý kožený pásek Jack & Jones Solario
Podobné módní zboží