Černý náhrdelník Timi s cvoky

Černý náhrdelník Timi s cvoky

Z toho se zcvoknete! 

A kazajka s blázincem ani nebudou třeba. Stačí si tenhle cvokatý kousek pořídit a budete vyléčena.

Černý náhrdelník Timi je složen ze tří černých kožených dílů ozdobených cvočky ve zlaté barvě a zlatého řetízku. Spárujte tohoto krasavce se světlejším topem a obdivné pochvaly vás neminou.

Rozměry: délka řetízku – 38 – 41 cm rozměry přívěsku – 9,5 x 12 cm

Materiál: kov, kůže

Váš nový kousek radosti k vám dorazí v roztomilé puntíkaté taštičce. Pokud chcete náhrdelník někomu darovat, stačí jen na štítek napsat jméno a máte krásně zabalený dárek.

Kód zboží: 40383

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, náhrdelníky a přívěsky,, dámské, elegantní, jaro, l

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černý náhrdelník Timi s cvoky" je Timi. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Timi, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? kov, kůže Váš nový kousek radosti k vám dorazí v roztomilé puntíkaté taštičce. Pokud chcete náhrdelník někomu darovat, stačí jen na štítek napsat jméno a máte krásně zabalený dárek.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 49 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 65 535 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černý náhrdelník Timi s cvoky - ŽENY, Hodinky a šperky, náhrdelníky a přívěsky,, dámské,  elegantní,  jaro,  l
Černý náhrdelník Timi s cvoky
Podobné módní zboží