Černý náramek s růžovými kamínky INVUU London

Černý náramek s růžovými kamínky INVUU London

INVUU London je módní značka, která žije jen pro jedinou věc, a to jsou doplňky. Specifikuje módu hlavně pro moderní ženy a dívky. Dejte tak najevo svou ženskost, svou jedinečnost. Buďte středem pozornosti nejen v Londýně, ale kdekoli na světě.

Nevíte jaký náramek si vybrat?Máme tu pro vás ten pravý a neodolatelný. Černý náramek s růžovými kamínky je slast sama pro sebe. Povrch náramku je posetý růžovými kamínky, které jsou situovány do pravidelných řad.Náramek má uzavírání, které je ve zlaté barvě na magnetku.Materiál: bižuterieRozměry:délka - 20 cmšířka - 1,5 cm

Kód zboží: 90333

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, náramky,, černé, černý náramek, dámské,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černý náramek s růžovými kamínky INVUU London" je INVUU London . Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky INVUU London , je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : bižuterie

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 51 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 279 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černý náramek s růžovými kamínky INVUU London - ŽENY, Hodinky a šperky, náramky,, černé,  černý náramek,  dámské,
Černý náramek s růžovými kamínky INVUU London
Podobné módní zboží