Černý polštář Sass &Belle You Are Awesome

Černý polštář Sass &Belle You Are Awesome

Ty jsi tak skvělý/á! Tato fráze druhou polovičku nikdy neomrzí.Otázkou však zůstává, jestli to říkáte dostatečně často. Pokud si odpovědí nejste jisti, pořiďte zbožňované osobě tento bavlněný polštář. Samozřejmě ho můžete darovat i kamarádům nebo rodině. Materiál je příjemný na dotek a může sloužit jak dekorativně, tak prakticky. Materiál: povlak - bavlnapolštář - polypropylen, polyesterRozměry: 40 x 40 cmPraní: v ruce (jen postižené místo)

Kód zboží: 120585

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Polštářky,, černá, ložnice, polštář, p

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černý polštář Sass &Belle You Are Awesome" je Sass & Belle. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Sass & Belle, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? je příjemný na dotek a může sloužit jak dekorativně, tak prakticky. 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 46 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 239 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černý polštář Sass &Belle You Are Awesome - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Polštářky,, černá,  ložnice,  polštář,  p
Černý polštář Sass &Belle You Are Awesome
Podobné módní zboží