Černý samostatný ciferník O clock

Černý samostatný ciferník O clock

Klasický hodinky to je nuda. Vy buďte originální!Díky značce O clock si můžete sestavit své osobité hodinky. Stačí si jen vybrat ciferník, k němu pásek a trendy hodinky jsou na světě. Ciferník v černé barvě přímo láká k barevným kombinacím.Pásky můžete podle příležitosti měnit, protože ciferník se dá jednoduše vyndat během pár sekund (viz obrázek). Materiál: nerez kov, plastCiferník O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu do hloubky 3ATM.Pokud si objednáte pásek i ciferník dohromady, přijdou vám společně s fešáckou úložnou plechovkou.Rozměry: průměr ciferníku - 3,2 cm

Kód zboží: 32338

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, | Žlutá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černý samostatný ciferník O clock" je O clock. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky O clock, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : nerez kov, plast, , Ciferník O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu do hloubky 3ATM.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 69 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 169 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černý samostatný ciferník O clock - MUŽI, Hodinky,, | Žlutá,  |,
Černý samostatný ciferník O clock
Podobné módní zboží