Černý shopper Dice Lupita

Černý shopper Dice Lupita

Pokud jste milovnicí této nesmrtelné a nadčasové barvy, designéři této italské značky pro vás připravili naprosté fashion "combo"!Černá shopper je skvělým kouskem do každého šatníku. Hodí se totiž ke všemu. A to jakože úplně ke všemu. Je jedno, jestli na sobě budete mít džíny/tričko/lodičky nebo prostě jen tepláky a kecky - vždy totiž dokonale podtrhne váš outfit a lidé z vašeho okolí budou vědět, že právě vy se v módě opravdu vyznáte.Díky menším kapsičkám budete mít i v této velké kabelce pořádek, protože do nich můžete schovat vaše nejdůležitější věci jako jsou mobil, klíče nebo peněženka na drobné.Materiál: syntetikaRozměry: 

Kód zboží: 53695

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, černá kabelka, dámské, dice,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černý shopper Dice Lupita" je Dice Handbags. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Dice Handbags, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 53 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černý shopper Dice Lupita - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, černá kabelka,  dámské,  dice,
Černý shopper Dice Lupita
Podobné módní zboží