Černý vzorovaný pásek Ben Sherman

Černý vzorovaný pásek Ben Sherman

Pásek je základním stavebním kamenem každého pánského outfitu. Drží vše na svém místě a zároveň může být i zajímavým doplňkem. Základem je správně ho sladit se zbytkem outfitu.

Černý pásek od anglické značky Ben Sherman je skvělou volbou!Na první pohled je kvalitní a nadčasový, takže pokud vám podobný kousek schází ve skříni, je pravý čas do něj investovat.Pásek má hladký povrch s místy vyrytými šupinami. Klasickou přezku si značka nezapomněla hrdě podepsat.  Materiál: pravá kůže Rozměry pro vel. L:kožená část - 115 x 3přezka - 4 x 5,5 cm

Kód zboží: 76688

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, pásky,, jaro, kožené, kvalitní, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černý vzorovaný pásek Ben Sherman" je Ben Sherman. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ben Sherman, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : pravá kůže, , Rozměry pro vel. L:, kožená část - 115 x 3, přezka - 4 x 5,5 cm Kód zboží: 76688 Ob

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 89 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 829 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černý vzorovaný pásek Ben Sherman - MUŽI, Doplňky, pásky,, jaro,  kožené,  kvalitní,  lé
Černý vzorovaný pásek Ben Sherman
Podobné módní zboží