Černý zásobník na ubrousky Umbra Casa

Černý zásobník na ubrousky Umbra Casa

Máte ucpaný komín?Nebo se chcete "upravit" po výborné večeři?Máme pro vás stylové řešení!Představujeme vám černý zásobník na ubrousky v podobě domečku od značky Umbra.Do domečku vložíte klasické ubrousky či kapesníky v krabičce a pak můžete "čoudit" jak se vám zachce. Materiál: tvrzený polypropylenRozměry: 13x17x13 cmŘada designových doplňků od značky Umbra vyniká smyslem pro humor a představuje tak poutavé doplňky do vaší domácnosti. 

Kód zboží: 40954

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do koupelny, Doplňky do koupelny,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Černý zásobník na ubrousky Umbra Casa" je Umbra. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Umbra, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? tvrzený polypropylen, , Rozměry13x17x13 cm, , Řada designových doplňků od značky Umbra vyniká smyslem pro humor a představuje tak poutavé doplňky do vaší domácnosti. 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 78 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 139 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Černý zásobník na ubrousky Umbra Casa - BYDLENÍ A DESIGN, Do koupelny, Doplňky do koupelny,, |,
Černý zásobník na ubrousky Umbra Casa
Podobné módní zboží